plasma-workspace - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
da: Udseende

en: %1 Details
da: %1 detaljer

en: Sensors Details
da: Sensordetaljer

en: System Monitor
da: Systemovervågning

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
da: Åbn systemovervågning...
