krunner_locationsrunner - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
da: Find lokale mapper og filer, netværksplaceringer og websider med stier som matcher :q:.

en: Open %1
da: Åbn %1

en: Launch with %1
da: Start med %1

en: Go to %1
da: Gå til %1

en: Send email to %1
da: Send e-mail til %1
