plasma-workspace - en to da translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
da: %1 fra %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
da[0]: %2 ud af %1 fil til %3
da[1]: %2 ud af %1 filer til %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
da[0]: %1 fil til %2
da[1]: %1 filer til %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
da[0]: %2 ud af %1 fil
da[1]: %2 ud af %1 filer

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
da[0]: %1 fil
da[1]: %1 filer

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
da[0]: %2 ud af %1 fil
da[1]: %2 ud af %1 filer

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
da[0]: %1 element
da[1]: %1 elementer

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
da: %1 til %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
da[0]: %1 fil til %2
da[1]: %1 filer til %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
da: til %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
da: %1 fra %2

en: Application closed unexpectedly.
da: Programmet lukkede uventet
