plasma-workspace - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
da: Plasma i vinduestilstand

en: Enable QML Javascript debugger
da: Aktivér QML Javascript-fejlsøgning

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
da: Gør, at plasmoiden forbliver aktiv i notifikationsområdet, selv når vinduet er lukket.

en: Force loading the given shell plugin
da: Gennemtving indlæsning af det givne shell-plugin

en: The applet to open.
da: Appletten er åben

en: Arguments to pass to the plasmoid.
da: Argumenter , der skal videregives til plasmoidet.

en: Close %1
da: Luk %1
