plasma-workspace - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
da: Sessionshåndtering

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
da: Vis log ud-skærmen

en: Log Out
da: Log ud

en: Shut Down
da: Luk ned

en: Reboot
da: Genstart

en: Log Out Without Confirmation
da: Log ud uden bekræftelse

en: Shut Down Without Confirmation
da: Luk ned uden bekræftelse

en: Reboot Without Confirmation
da: Genstart uden bekræftelse
