plasma-workspace - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
de: Erscheinungsbild

en: %1 Details
de: Details %1

en: Sensors Details
de: Sensor-Details

en: System Monitor
de: Systemmonitor

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
de: Systemmonitor öffnen ...
