kcmicons - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

en: Small Icons
el: Μικρά εικονίδια

en: Dialogs
el: Διάλογοι

en: Unable to create a temporary file.
el: Αδυναμία δημιουργίας προσωρινού αρχείου.

en: The file is not a valid icon theme archive.
el: Αυτό το αρχείο δεν είναι μια έγκυρη αρχειοθήκη θέματος εικονιδίων.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
el: Προέκυψε κάποιο πρόβλημα κατά τη διαδικασία εγκατάστασης. Ωστόσο, τα περισσότερα από τα θέματα στην αρχειοθήκη έχουν εγκατασταθεί
