kcmstyle - en to el translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
el: Υπήρξε ένα σφάλμα κατά τη φόρτωση του διαλόγου ρύθμισης για αυτό το στυλ.

en: Configure %1
el: Ρύθμιση του %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
el: Καρτέλα 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
el: Πλαίσιο επιλογής

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
el: Κουμπί επιλογής

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
el: Καρτέλα 2
