plasma_applet_battery - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Time To Full:
el: Χρόνος για πλήρη φόρτιση:

en: Fully Charged
el: Πλήρως φορτισμένη

en: Discharging
el: Αποφόρτιση

en: Charging
el: Σε φόρτιση

en: Not Charging
el: Εκτός φόρτισης

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
el: Απούσα

en: Battery and Brightness
el: Μπαταρία και λαμπρότητα

en: No Batteries Available
el: Καμιά μπαταρία διαθέσιμη

en: The battery applet has enabled system-wide inhibition
el: Η μικροεφαρμογή μπαταρίας έχει ενεργοποιήσει καθολική αποτροπή

en: Display Brightness
el: Λαμπρότητα οθόνης

en: Keyboard Brightness
el: Λαμπρότητα πληκτρολογίου
