plasma_applet_lockout - en to el translation catalogue (9 entries)

en: General
el: Γενικά

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Switch User
el: Εναλλαγή χρήστη

en: Hibernate
el: Νάρκη

en: Lock the screen
el: Κλείδωμα της οθόνης

en: Switch user
el: Εναλλαγή χρήστη

en: Start a parallel session as a different user
el: Έναρξη μιας παράλληλης συνεδρίας σαν διαφορετικός χρήστης

en: Sleep (suspend to RAM)
el: Κοίμηση (αναστολή στη μνήμη)

en: Hibernate (suspend to disk)
el: Νάρκη (αναστολή στο δίσκο)
