krunner_locationsrunner - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
el: Αναζήτηση τοπικών καταλόγων και αρχείων, τοποθεσιών δικτύου και ιστοσελίδων με διαδρομή που ταιριάζει με το :q:.

en: Open %1
el: Άνοιγμα του %1

en: Launch with %1
el: Εκτέλεση με %1

en: Go to %1
el: Μετάβαση στο %1

en: Send email to %1
el: Αποστολή αλληλογραφίας στο %1
