kcmstyle - en to el translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
el: Το %1 δεν είναι έγκυρο αρχείο θέματος GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
el: Υπήρξε σφάλμα κατά τη φόρτωση του διαλόγου διαμόρφωσης για αυτό το στυλ.

en: Failed to apply selected style '%1'.
el: Αποτυχία εφαρμογής του επιλεγμένου στυλ «%1».

en: Configure %1
el: Διαμόρφωση %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
el: Καρτέλα 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
el: Κουμπί πατήματος

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
el: Πλαίσιο συνδυασμού

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
el: Πλαίσιο επιλογής

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
el: Κουμπί επιλογής

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
el: Καρτέλα 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
el: Στυλ εφαρμογών

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
el: Εμφάνιση εικονιδίων στα κουμπιά

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
el: Εμφάνιση εικονιδίων στα μενού

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
el: Κείμενο κύριας γραμμής εργαλείων

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
el: Κείμενο δευτερεύουσας γραμμής εργαλείων

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
el: Διαμόρφωση εικονιδίων και γραμμών εργαλείων

en: Show icons:
el: Εμφάνιση εικονιδίων:

en: On buttons
el: Στα κουμπιά

en: In menus
el: Στα μενού

en: Main toolbar label:
el: Κείμενο κύριας γραμμής εργαλείων:

en: None
el: Κανένα

en: Text only
el: Μόνο κείμενο

en: Beside icons
el: Δίπλα στα εικονίδια

en: Below icon
el: Κάτω από το εικονίδιο

en: Secondary toolbar label:
el: Κείμενο δευτερεύουσας γραμμής εργαλείων:

en: GNOME/GTK Application Style
el: Στυλ εφαρμογών GNOME/GTK

en: GTK theme:
el: Θέμα GTK:

en: Preview…
el: Προεπισκόπηση…

en: Install from File…
el: Εγκατάσταση από αρχείο…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
el: Λήψη νέων στυλ εφαρμογών GNOME/GTK…

en: Select GTK Theme Archive
el: Επιλογή αρχείο θέματος GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
el: Αρχείο θέματος GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
el: Διαμόρφωση εικονιδίων και γραμμών εργαλείων…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
el: Διαμόρφωση στυλ εφαρμογών GNOME/GTK…

en: Configure Style…
el: Διαμόρφωση στυλ…
