plasma-workspace - en to el translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
el: &Εκτέλεση

en: Templates
el: Πρότυπα

en: Desktop Shell Scripting Console
el: Κονσόλα σεναρίων κελύφους επιφάνειας εργασίας

en: Editor
el: Εκδότης

en: Load
el: Φόρτωση

en: Use
el: Χρήση

en: Output
el: Έξοδος

en: Unable to load script file <b>%1</b>
el: Αδύνατη η φόρτωσης του αρχείου δέσμης ενεργειών <b>%1</b>

en: Open Script File
el: Άνοιγμα αρχείου σεναρίου

en: Save Script File
el: Αποθήκευση αρχείου σεναρίου

en: Executing script at %1
el: Εκτέλεση δέσμης ενεργειών στο %1

en: Runtime: %1ms
el: Χρόνος εκτέλεσης: %1ms
