kcmicons - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Secondary Toolbars
eo: Duarangaj Ilobretoj

en: Small Icons
eo: Malgrandaj piktogramoj

en: Dialogs
eo: Dialogoj

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
eo: Nomo de la aktuala piktogrametoso

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
eo: Labortabla piktogramgrandeco

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
eo: Ilobreta piktogramgrandeco

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
eo: Ĉef-ilobreta piktogramgrandeco

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
eo: Malgranda piktogramgrandeco

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
eo: Panela piktogramgrandeco

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
eo: Dialoga piktogramgrandeco

en: Unable to create a temporary file.
eo: Ne eblas krei provizoran dosieron.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
eo: Ne eblas elŝuti la piktogrametosan arkivon: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
eo: La dosiero ne estas valida piktogrametosa arkivo.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
eo: Problemo okazis dum la instalado. Sed la plejmulto de la etosoj en la arkivo estas instalitaj

en: Theme installed successfully.
eo: Etoso instalita sukcese.

en: Installing icon themes…
eo: Instalante piktogrametosojn…

en: Installing %1 theme…
eo: Instalante etoson %1…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
eo: Grandeco:

en: Remove Icon Theme
eo: Forigi Piktogrametoson

en: Restore Icon Theme
eo: Restarigi Piktogrametoson

en: Configure Icon Sizes
eo: Agordi Piktogrametoson

en: Install from File…
eo: Instali el dosiero…

en: Get New Icons…
eo: Elŝuti Novajn Piktogramojn…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
eo: Agordi Piktogramgrandecojn

en: Open Theme
eo: Malfermi Etoson

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
eo: Etosaj Dosieroj (*.tar.gz *.tar.bz2)
