ksmserver - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
eo: '%1' nuligis la elsaluton

en: $HOME not set!
eo: $HOME nedifinita!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
eo: $HOME dosierujo (%1) ne ekzistas.

en: No write access to $HOME directory (%1).
eo: Neniu skribaliro al $HOME dosierujo (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
eo: Neniu leg-aliro al $HOME dosierujo (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
eo: $HOME dosierujo (%1) ne plu havas diskospacon.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
eo: Skribo al $HOME dosierujo (%2) malsukcesis kun la eraro '%1'

en: No write access to '%1'.
eo: Neniu skribaliro al '%1'.

en: No read access to '%1'.
eo: Neniu leg-aliro al '%1'.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
eo: Dumtempdosierujo (%1) ne plu havas diskospacon.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
eo: Skribo al la dumtempdosierujo (%2) malsukcesis kun
        la eraro '%1'

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
eo: La sekva instalproblemo estis detektita
    dum provo startigi Plasma:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
eo: 
    
    Plasma estas nekapabla starti.

en: Plasma Workspace installation problem!
eo: Plasma-Laborspaca instalproblemo!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
eo: La fidinda Plasma-seancadministrilo kiu parolas la norman X11R6-
    seancadministran protokolon XSMP.

en: Restores the saved user session if available
eo: Restarigas la antaŭan uzantoseancon, se ekzistas

en: Also allow remote connections
eo: Permesi ankaŭ forajn konektojn

en: Starts the session in locked mode
eo: Startigas la seancon en ŝlosita reĝimo

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
eo: Startas sen ekranŝlosa subteno. Nur bezonata se alia komponanto provizas la ekranŝloson.

en: Session Management
eo: Seanc-Administrado

en: Log Out
eo: Elsaluto

en: Log Out Without Confirmation
eo: Elsaluti sen konfirmo

en: Halt Without Confirmation
eo: Ĉesi sen konfirmo

en: Reboot Without Confirmation
eo: Reŝargi sen konfirmo
