plasma - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
eo: Serĉi en %1 por %2

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
eo: Malfermas "%1" en retumilo kun la aldemando :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
eo: Serĉi uzante la DuckDuckGo-krisignan sintakson

en: Search in private window
eo: Serĉi en privata fenestro

en: Search in incognito window
eo: Serĉi en anonima fenestro
