plasma-workspace - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
eo: Uzanto-Reago estis malŝaltita centre. Bonvolu kontakti vian distribuiston.

en: Plasma:
eo: Plasmo:

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/><nl/>You can read about <link url='https://kde.org/privacypolicy-apps.php'>our privacy policy here.</link>
eo: Vi povas helpi KDE plibonigi Plasmon kontribuante informojn pri kiel vi uzas ĝin, do ni povas koncentriĝi pri aferoj, kiuj gravas por vi.<nl/><nl/>Kontribui ĉi tiun informon estas laŭvola kaj tute anonima. Ni neniam kolektas viajn personajn datumojn, dosierojn, kiujn vi uzas, retejojn, kiujn vi vizitas, aŭ informojn, kiuj povus identigi vin.<nl/><nl/>Vi povas legi pri <link url='https://kde.org/privacypolicy-apps.php'>nia privateca politiko ĉi tie.</link>

en: Plasma
eo: Plasmo

en: The following information will be sent:
eo: La jenaj informoj estos senditaj:

en: View sent data:
eo: Vidi senditajn datumojn:
