desktop files - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
eo: Seanca Administrado

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
eo: Montri Elsalutan Ekranon

en: Log Out
eo: Elsaluti

en: Shut Down
eo: Fermi Sistemon

en: Reboot
eo: Restartigi

en: Log Out Without Confirmation
eo: Elsaluti Sen Konfirmo

en: Shut Down Without Confirmation
eo: Fermi Sistemon Sen Konfirmo

en: Reboot Without Confirmation
eo: Restartigi Sen Konfirmo
