kcmcomponentchooser - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Other…
eo: Alia…

en: Select default archive manager
eo: Elekti defaŭltan arkivmastrumilon

en: Select default browser
eo: Elekti defaŭltan retumilon

en: Select default e-mail client
eo: Meti defaŭltan retpoŝtilon

en: Select default file manager
eo: Elekti la defaŭltan dosiermastrumilon

en: Select default map
eo: Elekti la defaŭltan mapon

en: Select default image viewer
eo: Elekti la defaŭltan bildmontrilon

en: Select default music player
eo: Elekti la defaŭltan muzikreproduktilon

en: Select default PDF viewer
eo: Elekti defaŭltan PDF-montrilon

en: Select default dialer application
eo: Elekti la defaŭltan numerum-aplikaĵon

en: Select default terminal emulator
eo: Elekti la defaŭltan terminal-imitilon

en: Select default text editor
eo: Elektu la defaŭltan tekstredaktilon

en: Select default video player
eo: Elekti la defaŭltan videoreproduktilon

en: Details
eo: Detaloj

en: This application can also open these file types:
eo: Tiu aplikaĵo ankaŭ kapablas malfermi ĉi tiujn dosiertipojn:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
eo: %1 (Aktuale malfermiĝas en %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
eo: Malfermi Ĉiujn en %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
eo: Tiu aplikaĵo ne reklamas subtenon por la sekvantaj dosiertipoj, sed eble kapablas malfermi ilin ĉiukaze:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
eo: Devigi Ĉiujn Malfermiĝi en %1

en: Configure Manually…
eo: Agordi Permane…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
eo: ’%1’ ŝajnas ne subteni la sekvantajn mime-tipojn rilatatajn al ĉi speco de aplikaĵo: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
eo: Tiu aplikaĵo ankaŭ kapablas malfermi ĉi tiujn dosiertipojn:

[ctx: @action:button]
en: View Details
eo: Rigardi Detalojn

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
eo: Interreto

en: Web browser:
eo: Retumilo:

en: Email client:
eo: Retpoŝtilo:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
eo: Telefonnumeroj:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
eo: Multmedia

en: Image viewer:
eo: Bildrigardilo:

en: Music player:
eo: Muzikreproduktilo:

en: Video player:
eo: Videoreproduktilo:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
eo: Dokumentoj

en: Text editor:
eo: Tekstredaktilo:

en: PDF viewer:
eo: PDF-rigardilo:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
eo: Utilaĵoj

en: File manager:
eo: Dosiermastrumilo:

en: Terminal emulator:
eo: Terminal-imitilo:

en: Archive manager:
eo: Arkivmastrumilo:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
eo: Mapo:
