plasma - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Enable QML Javascript debugger
eo: Ebligi QML Javascript-sencimigilon

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
eo: Igas la plasmoidon resti viva en la Sciiga Areo, eĉ kiam la fenestro estas fermita.

en: Force loading the given shell plugin
eo: Devigi ŝargadon de la donita ŝelkromaĵo

en: The applet to open.
eo: La apleto malfermenda.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
eo: Argumento donenda al la plasmoido.

en: Close %1
eo: Fermi %1
