plasma-workspace - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
eo: Lanĉi Komand-Interfacon

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
eo: Uzi la enhavon de la tondujo kiel demandon por KRunner

en: Start KRunner in the background, don't show it.
eo: Komenci KRunner en la fono, ne montri ĝin.

en: Replace an existing instance
eo: Anstataŭigi ekzistantan instancon

en: Show only results from the given plugin
eo: Montri rezultojn nur de la donita kromprogramo

en: List available plugins
eo: Listigi haveblajn kromprogramojn

en: The query to run, only used if -c is not provided
eo: La rulota demando, uzata nur se -c ne estas provizita

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
eo: Haveblaj KRunner-kromprogramoj, pluginId

en: Show Usage Help
eo: Montri Helpon pri Uzado

en: Showing only results from %1
eo: Montrante rezultojn nur de %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
eo: Serĉi '%1'…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
eo: Serĉi…

en: Configure
eo: Agordi

en: Configure KRunner Behavior
eo: Agordi KRunner-Konduton

en: Configure KRunner…
eo: Agordi KRunner…

en: Pin
eo: Pinglo

en: Pin Search
eo: Pin Serĉo

en: Keep Open
eo: Teni Malfermita

en: Recent Queries
eo: Lastatempaj Demandoj

en: Remove
eo: Forigi
