plasma_engine_keystate - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Shift
es: Mayús

en: Num Lock
es: Bloq Num

en: Caps Lock
es: Bloq Mayús

en: Scroll Lock
es: Bloq Despl

en: Left Button
es: Botón izquierdo

en: Right Button
es: Botón derecho

en: Middle Button
es: Botón central

en: First X Button
es: Primer botón X

en: Second X Button
es: Segundo botón X

en: Pressed
es: Pulsado

en: Latched
es: Mantenido

en: Locked
es: Bloqueado
