kcmcolors - en to et translation catalogue (160 entries)

en: Unable to create a temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Unable to download the color scheme: %1
et: Värviskeemi allalaadimine nurjus: %1

en: This file is not a color scheme file.
et: See ei ole värviskeemi fail.

en: Failed to create 'color-scheme' data folder.
et: Andmekausta 'color-scheme' loomine nurjus.

en: Failed to copy color scheme into 'color-scheme' data folder.
et: Värviskeemi kopeerimine andmekataloogi 'color-scheme' nurjus.

en: Color scheme installed successfully.
et: Värviskeem paigaldati edukalt.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
et: Värviskeemi nimi

en: Utility to edit and create color schemes
et: Tööriist värviskeemide muutmiseks ja loomiseks

en: Utility creation
et: Tööriista loomine

en: KCM code (reused in here)
et: Juhtimismooduli kood (siin taaskasutuses)

en: Scheme to edit or to use as a base.
et: Muudetav või alusena kasutatav skeem.

en: Show 'Apply' button that saves changes without asking (unlike 'Save As' button)
et: Nupu 'Rakenda' näitamine, mis salvestab muudatused ilma üle küsimata (erinevalt nupust 'Salvesta kui')

en: Makes the dialog transient for another application window specified by handle
et: Dialoogi muutmine läbipaistvaks teisele rakendusele

en: Scheme not found, falling back to current one.
et: Skeemi lei leitud, kasutatakse aktiivset.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
et: Akna tekst akna taustal

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window text
et: Akna tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
et: Nupu tekst nupu taustal

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
et: Nupp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
et: Valiku tavaline tekst valiku tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
et: Valitud tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
et: Valiku lingi tekst valiku tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
et: Valiku külastatud tekst valiku tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView4)
en: visited
et: külastatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
et: Valiku aktiivne tekst valiku tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
et: Valiku mitteaktiivne tekst valiku tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
et: Valiku negatiivne tekst valiku tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
et: Valiku neutraalne tekst valiku tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
et: Valiku positiivne tekst valiku tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
et: Vaate tavaline tekst vaate tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView0)
en: Normal text
et: Tavaline tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
et: Vaate lingi tekst vaate tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
et: Vaate külastatud tekst vaate tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
et: Vaate aktiivne tekst vaade tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
et: Vaate mitteaktiivne tekst vaate tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
et: Vaate negatiivne tekst vaate tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
et: Vaate neutraalne tekst vaate tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
et: Vaate positiivne tekst vaate tavalisel taustal

en: Varies
et: Variandid

en: Normal Background
et: Tavaline taust

en: Alternate Background
et: Alternatiivne taust

en: Normal Text
et: Tavaline tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
et: Mitteaktiivne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
et: Aktiivne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
et: Lingi tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
et: Külastatud tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
et: Negatiivne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
et: Neutraalne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
et: Positiivne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
et: Fookuse dekoratsioon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
et: Hiirekursori alune dekoratsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
et: Värvivalik:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
et: Vaadatav/muudetav värvivalik

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
et: Üldised värvid

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
et: Vaade

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
et: Aken

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Button
et: Nupp

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
et: Valik

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
et: Kohtspikker

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
et: Täiendvärv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
et: Uus rida

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
et: Vaate taust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
et: Vaate tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
et: Akna taust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
et: Akna tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
et: Nupu taust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
et: Nupu tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
et: Valiku taust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
et: Valiku tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
et: Valiku mitteaktiivne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
et: Kohtspikri taust

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
et: Kohtspikri tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
et: Aktiivne tiitliriba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
et: Aktiivse tiitliriba tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
et: Aktiivse tiitliriba teine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
et: Mitteaktiivne tiitliriba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
et: Mitteaktiivse tiitliriba tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
et: Mitteaktiivse tiitliriba teine

en: Options
et: Valikud

en: Colors
et: Värvid

en: Disabled
et: Keelatud

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
et: Mõned muudatused on salvestamata. Kas tõesti väljuda?

en: Unsaved changes
et: Salvestamata muudatused

en: Save Color Scheme
et: Värviskeemi salvestamine

en: &Enter a name for the color scheme:
et: Värvisk&eemi nimi:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
et: Selle nimega värviskeem on juba olemas.
    Kas kirjutada see üle?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
et: Sul ei ole õigusi selle skeemi ülekirjutamiseks

en: Error
et: Viga

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
et: Värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
et: Intensiivsus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
et: Keelatud värvi efekti tüüp

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
et: Puudub

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
et: Küllastuse vähendamine

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
et: Hääbumine

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
et: Toonimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
et: Keelatud intensiivsuse efekti tüüp

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
et: Puudub

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
et: Varjutamine

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
et: Tumendamine

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
et: Helendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
et: Kontrast:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
et: Keelatud värvi efekti kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
et: Keelatud intensiivsuse efekti kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
et: Keelatud värv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
et: Keelatud kontrasti tüüp

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
et: Puudub

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
et: Hääbumine

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
et: Toonimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
et: Keelatud kontrasti kogus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useInactiveEffects)
en: Apply &effects to inactive windows
et: &Efektide rakendamine mitteaktiivsetele akendele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inactiveSelectionEffect)
en: Use different colors for in&active selections
et: Teiste värvide kasutamine &mitteaktiivsetes akendes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
et: Sorteer&itud tulba varjutamine nimekirjades

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
et: Kaadrite ja heledusefektide (3D) varjustamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
et: Varjustamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
et: Maksimum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
et: Miinimum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
et: Kontrast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
et: Tavaline tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
et: tavaline

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
et: Lingi tekst tavalisel taustal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
et: Külastatud tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
et: külastatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
et: Aktiivne tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
et: aktiivne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
et: Mitteaktiivne tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
et: mitteaktiivne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
et: Negatiivne tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
et: negatiivne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
et: Neutraalne tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
et: neutraalne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
et: Positiivne tekst tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
et: positiivne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
et: Hiirekursori alune tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
et: hiirekursori all

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
et: Lingi tekst lingi taustal
    (Märkus: lingi taust tuletatakse lingi tekstist ning seda ei ole praegu võimalik eraldi seadistada)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
et: Külastatud tekst külastatud taustal
    (Märkus: külastatud taust tuletatakse külastatud tekstist ning seda ei ole praegu võimalik eraldi seadistada)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
et: Aktiivne tekst aktiivsel taustal
    (Märkus: aktiivne taust tuletatakse aktiivsest tekstist ning seda ei ole praegu võimalik eraldi seadistada)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
et: Mitteaktiivne tekst alternatiivsel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
et: alternatiiv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
et: Negatiivne tekst negatiivsel taustal
    (Märkus: negatiivne taust tuletatakse negatiivsest tekstist ning seda ei ole praegu võimalik eraldi seadistada)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
et: Neutraalne tekst neutraalsel taustal
    (Märkus: neutraalne taust tuletatakse neutraalsest tekstist ning seda ei ole praegu võimalik eraldi seadistada)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
et: Positiivne tekst positiivsel taustal
    (Märkus: positiivne taust tuletatakse positiivsest tekstist ning seda ei ole praegu võimalik eraldi seadistada)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
et: Fookus tavalisel taustal

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
et: fookus

en: This module lets you choose the color scheme.
et: See moodul võimaldab valida värviskeemi.

en: The color scheme '%1' is not installed. Selecting the default theme instead.
et: Värviskeemi '%1' ei ole paigaldatud. Vali vaikimisi teema.

en: All Schemes
et: Kõik skeemid

en: Light Schemes
et: Heledad skeemid

en: Dark Schemes
et: Tumedad skeemid

en: Window Title
et: Akna tiitel

en: Window text
et: Akna tekst

en: Button
et: Nupp

[ctx: Visited hyperlink]
en: visited
et: külastatud

en: Normal text
et: Tavaline tekst

en: Highlighted text
et: Esiletõstetud tekst

en: Disabled text
et: Keelatud tekst

en: Remove Color Scheme
et: Eemalda värviskeem

en: Restore Color Scheme
et: Taasta värviskeem

en: Open Color Scheme
et: Värviskeemi avamine

en: Color Scheme Files (*.colors)
et: Värviskeemifailid (*.colors)
