kcminput - en to et translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
et: Aktiivse kursoriteema nimi

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
et: Praegune kursorisuurus

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
et: Muudatuste rakendamiseks tuleb Plasma seanss uuesti käivitada.

en: Unable to create a temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
et: Ikooniteema arhiivi allalaadimine nurjus: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
et: Fail ei ole korrektne ikooniteema arhiiv.

en: Failed to create 'icons' folder.
et: Kataloogi 'icons' loomine nurjus.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
et: Teema nimega %1 on ikooniteemade kataloogis juba olemas. Kas asendada see?

en: Overwrite Theme?
et: Kas kirjutada teema üle?

en: Theme installed successfully.
et: Teema paigaldati edukalt.

en: Remove Theme
et: Eemalda teema

en: Restore Cursor Theme
et: Taasta kursoriteema

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
et: See moodul võimaldab valida hiirekursori teema.

en: Size:
et: Suurus:

en: Open Theme
et: Teema avamine

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
et: Kursoriteema failid (*.tar.gz *.tar.bz2)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
et: (Saadaolevad suurused: %1)
