kcm_desktopthemedetails - en to et translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
et: Aktiivse Plasma stiili nimi

en: Unable to create a temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Unable to download the theme: %1
et: Teema allalaadimine nurjus: %1

en: Theme installed successfully.
et: Teema paigaldati edukalt.

en: Theme installation failed.
et: Teema paigaldamine nurjus.

en: Removing theme failed: %1
et: Teema eemaldamine nurjus: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
et: See moodul võimaldab valida Plasma stiili.

en: All Themes
et: Kõik teemad

en: Light Themes
et: Heledad teemad

en: Dark Themes
et: Tumedad teemad

en: Color scheme compatible
et: Värviskeemiga ühilduv

en: Follows color scheme
et: Värviskeemi alus

en: Remove Theme
et: Eemalda teema

en: Restore Theme
et: Taasta teema

en: Open Theme
et: Teema avamine

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
et: Teemafailid (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
