kcmicons - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Small Icons
et: Väikesed ikoonid

en: Dialogs
et: Dialoogid

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
et: Aktiivse ikooniteema nimi

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
et: Töölaua ikoonide suurus

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
et: Tööriistariba ikoonide suurus

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
et: Peamise tööriistariba ikoonide suurus

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
et: Väikeste ikoonide suurus

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
et: Paneeli ikoonide suurus

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
et: Dialoogi ikoonide suurus

en: Unable to create a temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
et: Ikooniteema arhiivi allalaadimine nurjus: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
et: Fail pole korrektne ikooniteema arhiiv.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
et: Paigaldamisel tekkis probleem. Siiski õnnestus enamik arhiivis olnud teemadest paigaldada.

en: Theme installed successfully.
et: Teema paigaldati edukalt.

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
et: See moodul võimaldab valida töölauale ikoone.

en: Remove Icon Theme
et: Eemalda ikooniteema

en: Restore Icon Theme
et: Taasta ikooniteema

en: Configure Icon Sizes
et: Seadista ikoonisuurusi

en: Open Theme
et: Teema avamine

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
et: Teemafailid (*.tar.gz *.tar.bz2)
