plasma-desktop - en to et translation catalogue (7 entries)

[ctx: Night colour red-ish]
en: Warm
et: Soe

[ctx: Night colour blue-ish]
en: Cool
et: Külm

en: Input format: HH:MM
et: Sisestusvorming: HH:MM

en: Transition duration:
et: Ülemineku kestus:

en: %1 minute | %1 minutes
et[0]: %1 minut
et[1]: %1 minutit

en: Input minutes - min. 1, max. 600
et: Minutite sisestamine: min 1, maks 60

en: Error: Transition time overlaps.
et: Viga: üleminekuaeg kattub
