kcmstyle - en to et translation catalogue (28 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
et: %1 ei ole korrektne GTK teemaarhiiv.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
et: Selle stiili seadistustedialoogi avamisel tekkis viga.

en: Failed to apply selected style '%1'.
et: Valitud stiili '%1' rakendamine nurjus.

en: Show icons:
et: Ikoonide näitamine:

en: On buttons
et: Nuppudel

en: In menus
et: Menüüs

en: Main toolbar label:
et: Peamise tööriistariba tekst:

en: None
et: Puudub

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Beside icons
et: Ikooni kõrval

en: Below icon
et: Ikooni all

en: Secondary toolbar label:
et: Teisese tööriistariba tekst:

en: GNOME/GTK Application Style
et: GNOME/GTK rakenduste stiil

en: GTK theme:
et: GTK teema:

en: Select GTK Theme Archive
et: GTK teemaarhiivi valimine

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
et: GTK teemaarhiiv (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This module allows you to modify the visual appearance of applications' user interface elements.
et: See moodul võimaldab muuta rakenduste kasutajaliidese väljanägemist, muutes vidinate stiili ning nendega seotud efekte.

en: Configure Icons and Toolbars
et: Ikoonide ja tööriistaribade seadistamine

en: Configure %1
et: %1 seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
et: Nupp

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
et: Liitkast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
et: Märkekast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
et: Valikunupp

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
et: Rakenduste stiil

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
et: Ikoonide näitamine nuppudel

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
et: Ikoonide näitamine menüüdes

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
et: Peamise tööriistariba tekst

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
et: Teisese tööriistariba tekst
