plasma-workspace - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
et: Ikoonividina kataloogi "%1" loomine nurjus

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
et: Ikoonividina töölauafaili kopeerimine asukohast "%1" asukohta "%2" nurjus

en: Open Containing Folder
et: Ava sisaldav kataloog

en: Properties for %1
et: %1 omadused

en: Properties
et: Omadused
