plasma_applet_lockout - en to et translation catalogue (11 entries)

en: General
et: Üldine

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
et: Toimingute näitamine:

en: Lock
et: Lukusta

en: Switch User
et: Kasutaja vahetamine

en: Hibernate
et: Talveuni

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
et: Unne

en: Lock the screen
et: Ekraani lukustamine

en: Switch user
et: Kasutaja vahetamine

en: Start a parallel session as a different user
et: Paralleelse seansi käivitamine teise kasutaja õigustes

en: Sleep (suspend to RAM)
et: Uni (passiivne seisund mälus)

en: Hibernate (suspend to disk)
et: Talveuni (passiivne seisund kettal)
