krunner_sessions - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Logs out, exiting the current desktop session
et: Väljalogimine, lahkumine aktiivsest töölauaseansist

en: Turns off the computer
et: Arvuti väljalülitamine

en: Reboots the computer
et: Arvuti taaskäivitamine

en: Locks the current sessions and starts the screen saver
et: Aktiivsete seansside lukustamine ja ekraanisäästja käivitamine

en: Starts a new session as a different user
et: Uue seansi käivitamine teise kasutaja õigustes

en: Lists all sessions
et: Kõigi seansside nimekiri

en: Switches to the active session for the user :q:, or lists all active sessions if :q: is not provided
et: Lülitumine kasutaja :q: aktiivsele seansile või kõigi aktiivsete seansside loetlemine, kui :q: on andmata
