plasma_wallpaper_image - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Positioning:
et: Asetus:

en: Scaled and Cropped
et: Skaleeritud ja kärbitud

en: Scaled
et: Skaleeritud

en: Scaled, Keep Proportions
et: Skaleeritud proportsioone säilitades

en: Centered
et: Keskjoondatud

en: Tiled
et: Paanidena

en: Background:
et: Taust:

en: Blur
et: Värvisegu

en: Solid color
et: Ühtlane värv

en: Select Background Color
et: Taustavärvi määramine

en: Open Wallpaper Image
et: Ava taustapilt

en: Next Wallpaper Image
et: Järgmine taustapilt

en: Open Containing Folder
et: Ava sisaldav kataloog

en: Restore wallpaper
et: Taasta taustapilt

en: Remove Wallpaper
et: Eemalda taustapilt

en: Recommended wallpaper file
et: Soovitatav taustapildi fail

en: Directory with the wallpaper to show slides from
et: Kataloog, millest pilte näidata

en: Open Image
et: Pildi avamine

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Order:
et: Järjekord:

en: Random
et: Juhuslik

en: A to Z
et: A kuni Z

en: Z to A
et: Z kuni A

en: Date modified (newest first)
et: Muutmise aeg (uusimad ees)

en: Date modified (oldest first)
et: Muutmise aeg (vanimad ees)

en: Change every:
et: Vahetamise intervall:

en: %1 hour | %1 hours
et[0]: %1 tunni järel
et[1]: %1 tunni järel

en: %1 minute | %1 minutes
et[0]: %1 minuti järel
et[1]: %1 minuti järel

en: %1 second | %1 seconds
et[0]: %1 sekundi järel
et[1]: %1 sekundi järel

en: Folders
et: Kataloogid

en: Remove Folder
et: Eemalda kataloog

en: Open Folder
et: Ava kataloog

en: There are no wallpaper locations configured
et: Ühtegi taustapildi asukohta pole seadistatud
