plasma-workspace - en to et translation catalogue (7 entries)

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
et[0]: %2/%1 fail asukohta %3
et[1]: %2/%1 faili asukohta %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
et[0]: %1 fail asukohta %2
et[1]: %1 faili asukohta %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
et[0]: %2/%1 fail
et[1]: %2/%1 faili

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
et[0]: %1 fail
et[1]: %1 faili

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
et: %1 asukohta %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
et: asukohta %1

en: Application closed unexpectedly.
et: Rakendus sulgus ootamatult.
