plasma-workspace - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Configure Warning…
eu: Konfiguratu abisua...

en: Open in Filelight
eu: Ireki Filelight-en

en: Open in File Manager
eu: Ireki fitxategi kudeatzailean

note: i18n: ectx: label, entry (minimumSpace), group (General)
en: Minimum free space before user starts being notified.
eu: Erabiltzaileari jakinarazpenak bidaltzen hasi aurretiko gutxieneko leku askea.

note: i18n: ectx: label, entry (enableNotification), group (General)
en: Is the free space notification enabled.
eu: Leku askearen jakinarazpena gaituta dago?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableNotification)
en: Enable low disk space warning
eu: Gaitu diskoan leku gutxi abisua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimumSpace)
en: Warn when free space is below:
eu: Abisatu leku askea balio honetatik jaisten denean:

en: Your Home folder is running out of disk space, you have %1 MiB remaining (%2%).
eu: Zure etxeko karpeta diskoko lekurik gabe geratzen ari da, %1 MiB geratzen dira (%%2).

en: Your Root partition is running out of disk space, you have %1 MiB remaining (%2%).
eu: Zure erroko partizioa diskoko lekurik gabe geratzen ari da, %1 MiB geratzen dira (%%2).

[ctx: The settings dialog main page name, as in 'general settings']
en: General
eu: Orokorra
