plasma-workspace - en to eu translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
eu: Uneko kurtsore-gaiaren izena

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
eu: Kurtsorearen uneko neurria

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
eu: Plasma saioa berrabiarazi behar duzu aldaketa hauek indarrean jartzeko.

en: Unable to create a temporary file.
eu: Ezin da aldi baterako fitxategi bat sortu.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
eu: Ezin da jaitsi ikono-gai artxiboa: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
eu: Fitxategia ez da ikono-gai artxibo erabilgarria.

en: Failed to create 'icons' folder.
eu: Huts egin du 'icons' karpeta sortzean.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
eu: %1 izeneko gaia lehendik ere badago zure ikono-gaien karpetan. Ordeztu nahi duzu?

en: Overwrite Theme?
eu: Gaia gainidatzi?

en: Theme installed successfully.
eu: Gaia ondo instalatu da.

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTimeout), group (BusyCursorSettings) i18n: ectx: label, entry (taskbarTimeout), group (TaskbarButtonSettings)
en: Timeout in seconds
eu: Denbora-muga segundotan

en: Remove Theme
eu: Kendu gaia

en: Restore Cursor Theme
eu: Lehengoratu kurtsore-gaia

[ctx: @title]
en: Launch Feedback
eu: Abiarazte lekukotza

[ctx: @info:usagetip]
en: Configure the animations played while an application is launching.
eu: Konfiguratu, aplikazio bat abiarazi bitartean jotzen den animazioa.

[ctx: @label]
en: Cursor feedback:
eu: Kurtsorearen lekukotza:

[ctx: @option:radio No cursor feedback when launching apps]
en: None
eu: Bat ere ez

[ctx: @option:radio]
en: Static
eu: Estatikoa

[ctx: @option:radio]
en: Blinking
eu: Keinuka

[ctx: @option:radio]
en: Bouncing
eu: Punpaka

[ctx: @label]
en: Task Manager feedback:
eu: Ataza kudeatzailearen lekukotza:

[ctx: @option:check]
en: Enable animation
eu: Gaitu animazioa

[ctx: @label]
en: Stop animations after:
eu: Igarotakoan gelditu animazioak:

en: %1 second | %1 seconds
eu[0]: segundo %1
eu[1]: %1 segundo

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
eu: Modulu honek sagu-kurtsore gaia hautatzen uzten dizu.

en: Size:
eu: Neurria:

[ctx: @action:button]
en: &Configure Launch Feedback…
eu: &Konfiguratu abiarazte lekukotza...

en: &Install from File…
eu: &Instalatu fitxategitik...

en: &Get New Cursors…
eu: &Lortu kurtsore berriak...

en: Open Theme
eu: Ireki gaia

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
eu: Kurtsore-gai fitxategiak (*.tar.gz *.tar.bz2)

en: The requested size '%1' is not available, using %2 instead.
eu: Eskatutako «%1» neurria ez dago erabilgarri, horren ordez %2 erabiliko da.

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
eu: Tresna honen bidez, uneko plasma-saiorako saguaren kurtsore-gaia ezar dezakezu, nahi gabe, erabilgarri ez dagoen edo ezarrita dagoen bat finkatu gabe.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
eu: Zure uneko Plasma-saiorako ezarri nahi duzun kurtsore-gaiaren izena (bide-izen osoa pasatuta ere azken zatia baino ez da erabiliko)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
eu: Erakutsi sisteman erabilgarri dauden gai guztiak (eta uneko gaia zein den)

en: Use a specific size, rather than the theme default size
eu: Erabili neurri jakin bat, gaiko neurri lehenetsiaren ordez

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
eu: Eskatutako «%1» gaia dagoeneko ezarrita dago Plasmaren uneko saiorako.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
eu: Saguaren «%1» kurtsore-gaia ondo ezarri zaio uneko zure Plasma-saioari

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
eu: Plasma-saioa berrabiarazi behar duzu ezarri berri duzun saguaren kurtsore-gaia ondo azaldu dadin.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
eu: Ezin izan du «%1» gaia aurkitu. Gaia ondoko aukeretako bat izan beharko litzateke: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
eu: Zure sisteman saguaren ondoko kurtsore-gaiak dituzu:

en: (Current theme for this Plasma session)
eu: (Plasma saio honetarako uneko gaia)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
eu: (Neurriak erabilgarriak: %1)
