plasma-desktop - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Secondary Toolbars
eu: Bigarren mailako tresna-barrak

en: Small Icons
eu: Ikono txikiak

en: Dialogs
eu: Elkarrizketa-koadroak

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
eu: Uneko ikono-gaiaren izena

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
eu: Mahaigaineko ikonoen neurria

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
eu: Tresna-barrako ikonoen neurria

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
eu: Tresna-barra nagusiko ikonoen neurria

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
eu: Ikono txikien neurria

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
eu: Paneleko ikonoen neurria

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
eu: Elkarrizketa-koadroko ikonoen neurria

en: Unable to create a temporary file.
eu: Ezin da aldi baterako fitxategi bat sortu.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
eu: Ezin da jaitsi ikono-gai artxiboa: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
eu: Fitxategi hau ez da baliozko ikonoen gai-artxibo bat.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
eu: Arazo bat gertatu da instalatzean; hala ere, artxiboko gai gehienak instalatu dira.

en: Theme installed successfully.
eu: Gai-instalatze arrakastatsua.

en: Installing icon themes…
eu: Ikono-gaiak instalatzen...

en: Installing %1 theme…
eu: %1 gaia instalatzen...

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
eu: Hemen sistema osoko hainbat ikono-motaren neurri lehenetsiak konfigura ditzakezu. Kontuan izan aplikazio guztiek ez dituztela ezarpen hauek errespetatuko<nl/><nl/>Pantailako objektuak orokorrean txikiegiak edo handiegiak direla iruditzen bazaizu, horren ordez, kontuan hartu eskala orokorra doitzeko aukera.

en: Adjust Global Scale…
eu: Doitu eskala orokorra...

[ctx: @label:slider]
en: Size:
eu: Tamaina:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
eu: Modulu honek zure mahaigainerako ikonoak aukeratzen uzten dizu.

en: Remove Icon Theme
eu: Kendu ikono-gaia

en: Restore Icon Theme
eu: Lehengoratu ikono-gaia

en: Configure Icon Sizes
eu: Konfiguratu ikono-neurriak

en: Install from File…
eu: Instalatu fitxategitik...

en: Get New Icons…
eu: Lortu ikono berriak...

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
eu: Konfiguratu ikonoen neurriak

en: Open Theme
eu: Ireki gaia

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
eu: Gai fitxategiak (*.tar.gz *.tar.bz2)
