plasma-workspace - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
eu: '%1'(e)k saio-ixtea bertan behera utzi du

en: $HOME not set!
eu: $HOME ezarri gabe!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
eu: $HOME direktorioa (%1) ez dago.

en: No write access to $HOME directory (%1).
eu: Idazteko sarbiderik ez $HOME direktoriora (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
eu: Irakurtzeko sarbiderik ez $HOME direktoriora (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
eu: $HOME direktorioa (%1) disko-lekurik gabe dago.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
eu: %HOME direktoriora (%2) idaztea huts egin du '%1' errorearekin

en: No write access to '%1'.
eu: Idazteko sarbiderik ez '%1'-era.

en: No read access to '%1'.
eu: Irakurtzeko sarbiderik ez '%1'-era.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
eu: Aldi baterako direktorioa (%1) disko-lekurik gabe dago.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
eu: Aldi baterako direktoriora (%2) idaztea huts egin du
        '%1' errorearekin

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
eu: Ondoko instalazio arazoa antzeman da
    Plasma abiatzen saiatzean:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
eu: 
    
    Plasma ezin da abiatu.

en: Plasma Workspace installation problem!
eu: Plasma Langunearen instalazio arazoa!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
eu: Plasmaren saio-kudeatzaile fidagarria, X11R6 saio-kudeaketa protokolo
    estandarrean (XSMP) mintzo dena.

en: Restores the saved user session if available
eu: Erabiltzailearen saio gordea berreskuratzen du, erabilgarria bada.

en: Also allow remote connections
eu: Urruneko konexioak ere onartzen ditu.

en: Starts the session in locked mode
eu: Giltzatuta moduan hasten du saioa

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
eu: Pantaila giltzatzeko euskarri gabe abiatzen da. Beharrezkoa soilik beste osagaiek pantaila giltzatzea hornitzen badute.

en: Session Management
eu: Saio-kudeaketa

en: Log Out
eu: Amaitu saioa

en: Log Out Without Confirmation
eu: Amaitu saioa berrespenik gabe

en: Halt Without Confirmation
eu: Gelditu berrespenik gabe

en: Reboot Without Confirmation
eu: Berrabiarazi berrespenik gabe
