plasma-workspace - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Open with:
eu: Ireki honekin:

en: Properties
eu: Propietateak

en: Add to Desktop
eu: Gehitu mahaigainera

en: Add to Panel (Widget)
eu: Gehitu panelera (trepeta)

en: Pin to Task Manager
eu: Iltzatu Ataza Kudeatzailean

en: Recent Files
eu: Azken aldiko fitxategiak

en: Forget Recent Files
eu: Ahaztu azken aldiko fitxategiak

en: Edit Application…
eu: Editatu aplikazioa...

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
eu: Desinstalatu edo kudeatu gehigarriak...

en: Hide Application
eu: Ezkutatu aplikazioa

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Unhide Applications in this Submenu
eu: Erakutsi azpimenu honetan ezkutatutako aplikazioak

en: Unhide Applications in '%1'
eu: Erakutsi '%1'(e)an ezkutatutako aplikazioak

en: Show KRunner
eu: Erakutsi KRunner

en: Search, calculate, or run a command
eu: Bilatu, kalkulatu, edo komando bat exekutatu

en: Computer
eu: Ordenagailua

en: Show Contact Information…
eu: Erakutsi kontaktuaren informazioa...

note: i18n.
en: Favorites
eu: Gogokoak

en: Contacts
eu: Kontaktuak

en: Forget Contact
eu: Ahaztu kontaktua

en: Forget All Contacts
eu: Ahaztu kontaktu guztiak

en: Recently Used
eu: Berriki erabilia

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Forget Application
eu: Ahaztu aplikazioa

en: Open Containing Folder
eu: Ireki hau barnean duen karpeta

en: Forget File
eu: Ahaztu fitxategia

en: Forget All
eu: Ahaztu guztiak

en: Forget All Applications
eu: Ahaztu aplikazio guztiak

en: Forget All Files
eu: Ahaztu fitxategi guztiak

en: Hide %1
eu: Ezkutatu %1

en: All Applications
eu: Aplikazio guztiak

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
eu: Hau ez litzateke ikusi behar! Erabili KICKER_FAVORITES_MODEL

en: Recent Contacts
eu: Berriki erabilitako kontaktuak

en: Often Used Files
eu: Maiz erabilitako fitxategiak

en: Recent Applications
eu: Berriki erabilitako aplikazioak

en: Often Used Applications
eu: Maiz erabilitako aplikazioak

en: Power / Session
eu: Energia / Saioa

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Lock
eu: Giltzatu

en: Log Out
eu: Itxi saioa

en: Save Session
eu: Gorde saioa

en: Switch User
eu: Aldatu erabiltzailea

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eu: Egin lo

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Shut Down
eu: Itzali

en: Session
eu: Saioa

en: System
eu: Sistema

en: Lock screen
eu: Giltzatu pantaila

en: End session
eu: Amaitu saioa

en: Start a parallel session as a different user
eu: Hasi saio paralelo bat erabiltzaile desberdin gisa

en: Suspend to RAM
eu: Eseki RAMera

en: Suspend to disk
eu: Eseki diskora

en: Restart computer
eu: Berrabiarazi ordenagailua

en: Turn off computer
eu: Itzali ordenagailua

en: System actions
eu: Sistemaren ekintzak
