plasma-workspace - en to eu translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
eu: %1 %2(e)tik

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
eu[0]: %2/%1 fitxategi %3(e)ra
eu[1]: %2/%1 fitxategi %3(e)ra

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
eu[0]: fitxategi %1 %2-ra
eu[1]: %1 fitxategi %2-ra

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
eu[0]: %2/%1 fitxategi
eu[1]: %2/%1 fitxategi

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
eu[0]: fitxategi %1
eu[1]: %1 fitxategi

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
eu[0]: %2/%1 elementu
eu[1]: %2/%1 elementu

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
eu[0]: elementu %1
eu[1]: %1 elementu

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
eu: %1 %2-ra

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
eu[0]: fitxategi %1 %2(e)ra
eu[1]: %1 fitxategi %2(e)ra

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
eu: %1-era

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
eu: %1 %2(e)tik

en: Application closed unexpectedly.
eu: Aplikazio bat itxi da ustekabean.
