plasma-workspace - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
eu: Uneko ordua %1 da; uneko data %2 da

en: Show seconds hand
eu: Erakutsi segundoen orratza

en: General:
eu: Orokorra:

en: Show time zone
eu: Erakutsi ordu-eremua
