plasma-workspace - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
eu: Itxura

en: Use single button for application menu
eu: Erabili botoi bakarra aplikazio menurako

en: Show full application menu
eu: Erakutsi aplikazio menu osoa

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
eu: Ireki menu bat

en: Search
eu: Bilatu

en: Search…
eu: Bilatu…
