plasma-workspace - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: Calendar version:
eu: Egutegiaren bertsioa:

en: Show week numbers
eu: Erakutsi asteko zenbakiak

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
eu: Bertsio trinkoa:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
eu: Erakutsi hilabeteko eguna

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
eu: Erakutsi asteko zenbakia
