plasma-workspace - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
eu: Konfiguratu alegiazko teklatuak...

en: Virtual Keyboard: unavailable
eu: Alegiazko teklatua: ez dago erabilgarri

en: Virtual Keyboard: disabled
eu: Alegiazko teklatua: ezgaituta

en: Show Virtual Keyboard
eu: Erakutsi alegiazko teklatua

en: Virtual Keyboard: visible
eu: Alegiazko teklatua: ikusgai

en: Virtual Keyboard: enabled
eu: Alegiazko teklatua: gaituta
