plasma-workspace - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: Entries
eu: Sarrerak

en: Application Status
eu: Aplikazioaren egoera

en: Communications
eu: Komunikazioak

en: System Services
eu: Sistemaren zerbitzuak

en: Hardware Control
eu: Hardwarearen kontrola

en: Miscellaneous
eu: Beste zenbait

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
eu: Sarrera

en: Visibility
eu: Ikusgaitasuna

en: Keyboard Shortcut
eu: Teklatuko lasterbidea

en: Shown when relevant
eu: Erakutsi aproposa denean

en: Always shown
eu: Beti agerian

en: Always hidden
eu: Beti ezkutuan

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Always show all entries
eu: Erakutsi beti sarrera guztiak

[ctx: The arrangement of system tray icons in the Panel]
en: Panel icon size:
eu: Paneleko ikonoen neurria:

en: Small
eu: Txikia

en: Scale with Panel height
eu: Eskalatu panelaren altuerarekin

en: Scale with Panel width
eu: Eskalatu panelaren zabalerarekin

en: Automatically enabled when in Touch Mode
eu: Ukimen moduan automatikoki gaitzen da

[ctx: @label:listbox The spacing between system tray icons in the Panel]
en: Panel icon spacing:
eu: Paneleko ikonoen arteko tartea:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
eu: Txikia

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Normal
eu: Arrunta

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
eu: Handia

[ctx: @info:usagetip under a combobox when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch Mode
eu: Ukimen moduan automatikoki ezarri handira

[ctx: @action:button]
en: Go Back
eu: Joan atzera

en: Status and Notifications
eu: Egoera eta jakinarazpenak

en: More actions
eu: Ekintza gehiago

en: Keep Open
eu: Eduki irekita

en: Expand System Tray
eu: Zabaldu sistemako erretilua

en: Show all the items in the system tray in a popup
eu: Erakutsi sistema-erretiluko elementu guztiak gainerakor batean

en: Close popup
eu: Itxi gainerakorra

en: Show hidden icons
eu: Erakutsi ezkutuko ikonoak
