plasma-workspace - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
eu: Itxura

en: %1 Details
eu: %1(r)en xehetasunak

en: Sensors Details
eu: Sentsoreen xehetasunak

en: System Monitor
eu: Sistemaren begiralea

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
eu: Ireki Sistemaren begiralea...
