plasma-workspace - en to eu translation catalogue (9 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
eu: Erakutsi KRunner

en: Open Terminal
eu: Ireki terminala

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
eu: Giltzatu pantaila

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Leave…
eu: Irten...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Display Settings…
eu: Konfiguratu bistaratze-ezarpenak...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
eu: Konfiguratu laster-menuaren plugina

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
eu: [Beste ekintza batzuk]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
eu: Horma-paperaren ekintzak

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
eu: [Bereizlea]
