plasma-workspace - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
eu: Gailuaren egoera

en: A device can now be safely removed
eu: Orain, gailu bat modu seguruan ken daiteke

en: This device can now be safely removed.
eu: Gailu hau orain arriskurik gabe kendu daiteke.

en: You are not authorized to mount this device.
eu: Ez zaude gailu hau muntatzera baimenduta.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
eu: Ez zaude gailu hau kentzera baimenduta.

en: You are not authorized to eject this disc.
eu: Ez zaude disko hau egoztera baimenduta.

en: Could not mount this device as it is busy.
eu: Ezin izan da gailu hau muntatu lanpeturik dagoelako.

en: One or more files on this device are open within an application.
eu: Gailu honetako fitxategi bat edo gehiago irekita dago aplikazio batean.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
eu[0]: Gailu honetako fitxategi bat edo gehiago irekita dago "%2" aplikazioan.
eu[1]: Gailu honetako fitxategi bat edo gehiago irekita dago ondoko aplikazioetan: "%2".

en: Could not mount this device.
eu: Ezin izan da gailu hau muntatu.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
eu: Ezin izan da gailu hau kendu.

en: Could not eject this disc.
eu: Ezin izan da disko hau egotzi.
