plasma-workspace - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Keyboard Layout: %1
eu: Teklatu-antolaera: %1

en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Log In
eu: Hasi saioa

en: Caps Lock is on
eu: Blok Maius aktibatua dago

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eu: Egin lo

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Shut Down
eu: Itzali

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
eu: Bestelakoa...

en: Type in Username and Password
eu: Tekleatu erabiltzaile-izena eta pasahitza

en: List Users
eu: Zerrendatu erabiltzaileak

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
eu: Alegiazko teklatua

en: Login Failed
eu: Saio-hastea huts egin du

en: Desktop Session: %1
eu: Mahaigain saioa: %1

en: %1%
eu: %%1

en: Battery at %1%
eu: Bateria maila: %%1

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
eu: Erabili gabe

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on TTY %1 (Display %2)
eu: TTY %1(e)an (%2 bistaratzailea)

[ctx: @title: group]
en: Clock:
eu: Ordularia:

[ctx: @option:check]
en: Keep visible when unlocking prompt disappears
eu: Mantendu ikusgai giltzatzea askatzeko gonbita desagertzean

[ctx: @title: group]
en: Media controls:
eu: Euskarrien kontrolak:

[ctx: @option:check]
en: Show under unlocking prompt
eu: Erakutsi giltzapetik askatzeko gonbitaren azpian

en: Unlocking failed
eu: Giltzapetik askatzeak huts egin du

en: Sleep
eu: Egin lo

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Switch User
eu: Aldatu erabiltzailea

en: Switch to This Session
eu: Aldatu saioa honetara

en: Start New Session
eu: Hasi saio berria

en: Back
eu: Atzera

[ctx: Button to change keyboard layout]
en: Switch layout
eu: Aldatu antolaera

en: Unlock
eu: Giltzapetik askatu

en: No title
eu: Titulurik gabe

en: No media playing
eu: Ez da euskarririk jotzen ari

en: Previous track
eu: Aurreko aztarna

en: Play or Pause media
eu: Jo edo eten euskarria

en: Next track
eu: Hurrengo aztarna

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
eu[0]: Beste erabiltzaile batek du une honetan saioa irekita. Ordenagailua itzali edo berrabiatzen bada, erabiltzaile horrek lana gal lezake.
eu[1]: Beste %1 erabiltzailek dute une honetan saioa irekita. Ordenagailua itzali edo berrabiatzen bada, erabiltzaile horiek lana gal lezakete.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
eu: Berrabiatzean, ordenagailua firmwarea ezartzeko pantailan sartuko da.

en: Log Out
eu: Itxi saioa

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
eu[0]: Berrabiatzeko segundo 1
eu[1]: Berrabiatzeko %1 segundo

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
eu[0]: Itzaltzeko segundo 1
eu[1]: Itzaltzeko %1 segundo

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
eu[0]: Saio-ixteko segundo 1
eu[1]: Saio-ixteko %1 segundo

en: OK
eu: Ados

en: Cancel
eu: Utzi

[ctx: Percentage value]
en: %1%
eu: %%1

[ctx: This is the first text the user sees while starting in the splash screen, should be translated as something short, is a form that can be seen on a product. Plasma is the project name so shouldn't be translated.]
en: Plasma made by KDE
eu: Plasma KDEk egin du
