plasma-workspace - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
eu: Ireki hau barnean duen karpeta

en: Audio
eu: Audioa

en: Image
eu: Irudia

en: Video
eu: Bideoa

en: Spreadsheet
eu: Kalkulu-orria

en: Presentation
eu: Aurkezpena

en: Folder
eu: Karpeta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Archive
eu: Fitxategia

en: Text
eu: Testua
