plasma-workspace - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Send SIGTERM
eu: Bidali SIGTERM

en: Send SIGKILL
eu: Bidali SIGKILL

en: kill
eu: bukatu

en: Terminate running applications whose names match the query.
eu: Kontsultarekin bat datozen eta martxan dauden aplikazioak amaitzen ditu

en: Terminate %1
eu: Amaitu %1

en: Process ID: %1
eu: Prozesuaren ID: %1

en: CPU usage
eu: PUZaren erabilera

en: inverted CPU usage
eu: PUZaren erabilera alderantzikatua

en: nothing
eu: ezer ere ez

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Kill Applications Config
eu: Aplikazioak bukatzeko konfigurazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useTriggerWord)
en: &Use trigger word
eu: &Erabili aktibazio-hitza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
eu: &Aktibazio-hitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sorting)
en: &Sort by
eu: O&rdenatzeko irizpidea

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, sorting)
en: It is not sure, that this will take effect
eu: Ez dakigu seguru honek eragina izango duen
